Co nowego na naszej stronie

Usługę obliczeń w zakresie energooszczędności wykonujemy już od ponad dwóch lat. To najwyższy czas, żeby unowocześnić wizerunek a także zaprojektować rozwiązania wygodniejsze dla naszych Klientów. Uruchamiając we wrześniu 2012 nową stronę mamy nadzieję, że spotka się z życzliwym przyjęciem.

 

Nowa odsłona wizualizacji energoOptimala. Prace w ramach odświeżenia wizerunku materiałów zaczęły się od samych podstaw, czyli od logotypu. Doczekał się nowoczesnego designu, choć ogólna kolorystyka i nazwa nie zostały zmienione.  W ślad za tymi zmianami przygotowaliśmy nową stronę internetową o znacznie ciekawszej komunikacji. Przejrzysta prezentacja oferty powinna zadowolić nawet najbardziej wybrednych Internautów.

 

Nową rzeczą jest udostępnienie formularza wyceny usługi, który pozwala z pewnym przybliżeniem oszacować koszty, jakie pociągnie planowana analiza. Oczywiście szczegółowe uzgodnienia w tym zakresie, jak zawsze, odbywają się w ślad za precyzyjnym określeniem oczekiwań Klienta.

 

Niewątpliwie nowością w komunikacji energoOptimala będzie poszerzenie jej o elementy społecznościowe. Rozmawiając z naszymi Klientami doszliśmy do wniosku, że warto standardową prezentację usługi poszerzyć o elementy analizy, ciekawostki, przykłady obliczeń i wiele innych rzeczy dla nas codziennych, a dla Klientów ciekawych. W tym celu przygotowaliśmy dwie propozycje: e-booka i bloga. Będzie tam również miejsce na zamieszczanie odpowiedzi na Wasze pytania. Start tych aktywności już wkrótce.

 

Nowego designu doczekały się również inne materiały w tym sam raport przekazywany Klientom. W obecnym kształcie jest bardziej przejrzysty i lepiej dostosowany do prezentacji różnorodnej treści (tabele, wykresy, teksty rekomendacji, obliczenia, przykłady itd.). Czekamy na Wasze uwagi dotyczące dalszych zmian. Chcemy, by nasze materiały były jak najbardziej czytelne.