Dlaczego warto

Rzetelne obliczenia zawsze będą miały swoją wartość. Przekonują nas o tym nasi Klienci. Często mają już za sobą dużo rozmów z sąsiadami, przeczytane wiele artykułów, porady wykonawców czy oferentów. Jaki jest tego efekt? Często po prostu zawrót głowy… W końcu nie każdy jest architektem, inżynierem czy audytorem – nie można znać się na wszystkim.

 

Niezmiennie cieszy gdy Klient zauważa: „no wreszcie ktoś mi to policzył”, albo „podejrzewałem, że to drogo wyjdzie, a dzięki waszej analizie jestem już tego pewien”. Nawet jeżeli nieraz wnioski czy rekomendacje nie pójdą po linii oczekiwań Inwestora – to przecież w konsekwencji i tak najbardziej on zyskuje. Ot choćby w niedawnej analizie, z której wynikło, że wykonanie planowanej przez Inwestora instalacji nie opłaca się w żadnym z możliwych wariantów. A przecież nastawiał się na jej realizację i pewnie producent danego systemu jakoś by go do tego przekonał. My wybiliśmy mu ten pomysł z głowy. Ale dzięki temu kilkadziesiąt tysięcy nie poszło w błoto. Na pewno nasz Klient znajdzie dla tych pieniędzy lepsze zastosowanie…

 

W nowej odsłonie naszej strony www.energooptimal.pl znajdziecie szczegółowo rozpisane korzyści, jakich można się spodziewać na różnych etapach inwestycji. W czarnych boksach na środku strony startowej można zapoznać się z korzyściami energoOptimala w przypadku: budowy domu, zakupu domu, modernizacji gdy w użytkowanym domu jest za zimno lub gdy Inwestor stawia na nowoczesne odnawialne źródła energii.

  

 

Ponadto na osobnej stronie KORZYŚCI zebraliśmy bardziej ogólne korzyści, które wiążą się z naszą usługą, niezależnie od jej szczegółowego wariantu.

  

Polecamy również RYSUNEK pokazujący miejsce usługi energoOptimal w procesie podejmowania decyzji budowlanych.

 

Zapraszamy!