Promocje

TRÓJPAK dla energoOszczędnych

Promocja adresowana do tych, którym zależy na dobrym zaplanowaniu energooszczędności budynku. Pozwala na znaczne obniżenie cen na elementy pakietu trzech usług, ważnych przy realizacji domu energooszczędnego i pasywnego. Zwłaszcza gdy korzysta się z dotacji NFOŚ. Więcej na temat promocji znajduje się tutaj!

Trójpak zawiera następujące elementy: 

  • analiza energooszczędności budynku – z rabatem 10%,
  • obliczenia energooszczędności na potrzeby dotacji NFOŚ - z rabatem 20%,
  • test szczelności budynku (blower door test) – z rabatem 30%.

 

 

Razem Raźniej

Każdy budujący dom ma znajomych, którzy również się budują. Sąsiednie Wspólnoty często borykają się z podobnymi problemami. Spółdzielnie mają wiele budynków. A gdy zbyt wiele kosztuje nas ogrzewanie zimą nie wykluczone, że sąsiad również ma ten problem. W tej promocji wychodzimy naprzeciw Klientom, którzy chcą i potrafią działać wspólnie.

  • analiza dla 2 budynków – rabat 5 % dla każdego z nich
  • analiza dla 3 budynków – rabat 10 % dla każdego z nich
  • analiza dla 4 lub więcej budynków – rabat 15% dla każdego z nich

 

 

Rozdajemy Świadectwa

Każdy nowy budynek musi mieć Świadectwo Charakterystyki Energetycznej. Musimy je zrobić również wtedy, gdy modernizujemy nieruchomość a zmiany mają wpływ na jej parametry energetyczne.  Chcemy pomóc w tym,  na czym się dobrze znamy. Dajemy solidny rabat na Świadectwo Energetyczne, jednocześnie gwarantując jego wysoką jakość. 

  • razem z analizą – rabat 50 % na Świadectwo Energetyczne 

  

 

Voucher dla Przyjaciół

Każdy z nas lubi się dzielić z Przyjaciółmi tym, co go dobrego spotkało. Dlatego naszych zadowolonych Klientów zachęcamy do obdarowania Przyjaciół dodatkowymi korzyściami. Po każdej wykonanej analizie otrzymasz voucher, który możesz przekazać znajomemu. Dzięki temu będzie on mógł skorzystać z promocji… i przekazać voucher dalej.

 

  • razem z voucherem – 5 % rabatu na analizę

 

 

Promocji nie można łączyć. Szczegółowe pytania dotyczące promocji proszę kierować za pomocą formularza kontaktowego.